Bukla Tur
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda ileri geri konuşanlar varmış? :)) 

Severek yaptığımız rehberliğimizi bir adım ileri taşıyıp 2000 yılında Bukla'yı kurduk. Başlarda eski dostlarımızla yol aldık, krizleri atlattık, zorlukları aştık ve gün be gün ailemize yeni katılan dostlarla, doğasever insanlarla ve onların tavsiyeleri ile büyüdük. Hep daha iyisi için, daha güzeli için çalıştık. 

Bugün Bukla, ülkemizin lider acentalarından biri. Doğa turları ile başladığımız hikayemize, hepsini kendi bünyemizde düzenlediğimiz Yurtdışı Turları, Kültür Turları ve Kurumsal Organizasyonlarla devam ediyoruz.  Bunda sizlerin de payı çok yüksek, çünkü bugünlere sizlerin tavsiye, övgü, destek ve dostluğunuzla ulaştık. Sırtımızı okşayan bir eli, para kazanmaktan daha değerli tuttuk hep. Aramızda kurduğumuz bu bağ, bizlerde böyle bir ahlakın oluşmasına vesile oldu. 

Yazılı çizili kurallarımız yok, altına imza attığımız sözleşmelerimiz yok ama inandığımız değerler var, herşeyden önce doğaya ve doğada yaşayan canlıların yaşam hakkına inanıyoruz, insanların eşitliğine inanıyoruz, emeğin kutsallığına inanıyoruz, hukuğa, demokrasiye inanıyoruz. Her türlü cinsiyet, etnik ve dini ayrımcılığı, ırkçılığı, nefret söylemlerini, zümreleri ve evrensel değerlere uymayan herşeyi reddediyoruz. Güzel insanların yaşadığı güzel bir gezegen arzuluyoruz. 

Bukla Tur, Nordic Otel, Oberj Otel,Tarzanpark Macera Parkı ve Yusuf Yusuf Dev Salıncak işletmeleri ile tüm Bukla ailesi olarak bizim samimiyetimize inanan, güvenen ve dostluğunu kazandığımız herkese teşekkür ederiz. 

Nordic Otel

Tarzanpark

Oberj Otel